Profiilsüsteem
KIIRE TARNE ALUMIINIUMPROFIILIDELE JA TARVIKUTELE MEIE LAOST ÜLE BALTIKUMI !

LÕIKAMINE, TÖÖTLEMINE, KOOSTAMINE, KONSULTATSIOONID, PROJEKTEERIMINE.

Tööstuslik alumiiniumprofiilsüsteem on läbi usaldusväärsuse ja paindlikkusse ennast tõestanud paljudes tööstusharudes.

Alumiiniumprofiilidest saab valmistada:
 • Töökoha sisseseade
 • Testimisseadmed
 • Materjalikärud
 • Automatiseeritud tootmissüsteemid
 • Lineaarajamid
 • Konveierid
 • Seadmete raamid
 • Kaitsepiirded
 • Tehniline mööbel

Alumiiniumprofiilide eelised:

 • Lihtne ja kiire koostamine
 • Paindlik lahenduse muutmine ja laiendamine
 • Korduvkasutatav

Pakume:
 • mõõtulõigatud alumiiniumprofiilid ja tarvikud
 • komplekteeritud konstruktsioonid ja täislahendused - kontseptsioon, disain, projekteerimine, valmistamine ja käivitamine.


ALUMIINIUMPROFIIL ja PROFIILSÜSTEEM

Tööstuslik alumiiniumprofiil on tuntud ka profiilsüsteemi nime all ning seda peamiselt seetõttu, et alumiiniumprofiil üksi ei ole veel piisavalt universaalne mitmekülgsete seadmete ehitamiseks.
Alumiiniumprofiilide kasutamise maksimaalse efektiivsuse tagab läbimõeldud ja nutikas tarvikute valik, mille abil erinevaid alumiiniumprofiile ja lisaseadmeid omavahel kombineerides saavutatakse lahenduste mitmekülgsus ning kohandatavus modifikatsioonidele ja täiendustele.
Insenerid on profiilsüsteemi disainides teinud suurepärast tööd ning tarvikuid ja alumiiniumprofiilide ühendamisvõimalusi leidub väga paljudeks otstarveteks. Tänu sellele on alumiiniumprofiilidest valmistatud koostud lihtsalt ümberseadistatavad ja täiendatavad.
Väga levinud on alumiiniumprofiilidest töökoha sisseseade ja erinevate raamide valmistamine – töölauad, materjalikärud, riiulid, seadmeraamid. Alumiiniumprofiilidest riiuleid on omakorda võimalik kombineerida eriotstarbeliste rullteedega (KanBan süsteemid).
Lisaks riiulite ehitamise juures kasutatavatele rullteedele, saab alumiiniumprofiilidest valmistada ka kergkauba transportimiseks sobivaid rullteid. Valikus on plastist ja alumiiniumist rullikud mida saab sõltuvalt rakenduvast koormusest kombineerida plastist otsapuksidega või kuullaagritele toetuvate võllidega ja lisada veomehhanism. Alumiiniumprofiilidest rullteed valmistatakse vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele ning tarneajad on lühikesed.
Samuti saab alumiiniumprofiilidest valmistada minimaalse ajakuluga linttransportööre/konveiereid. Raami koostamiseks vajaminevad alumiiniumprofiilid on meil alati laokaubana olemas. Lisaks alumiiniumprofiilidele on alati riiulist võtta ka kõik kinnitusvahendid, standardsed laagripesad transportööri võllidele, reguleeritavad tugijalad jne. Kombineerituna plastjuhikutega või harjastega saab alumiiniumprofiilidest valmistada ka transportööridele külgpiirded, mis võivad olla reguleeritavad nii külg- kui ka püstsuunas.
Väga mitmekülgne on ka alumiiniumprofiilidest valmistatavate lineaarsüsteemide valik. Alumiiniumprofiilidest lineaarteljed võivad olla väga erinevate gabariitidega ning ajamina saab kasutada nii suruõhuseadmeid, asünkroon- või servomootoreid. Ajameid saab omakorda kombineerida hammas-, rihm- või kruviülekannetega. Suurt täpsust ja momenditaluvust nõudvates rakendustes on võimalik alumiiniumprofiilidele täiendavalt paigaldada lineaarlaagrid. Lineaarlaagrite paigaldamine alumiiniumprofiilidele on omakorda äärmiselt mugav tänu standardiseeritud profiilisoontele kuhu on olemas lai valik kinnitamistarvikuid. Laagrite joondamine on lihtne ning alumiiniumprofiilist raamiosad ei vaja täiendavat mehaanilist töötlemist.
Alumiiniumprofiilidest lineaarsüsteeme on edukalt rakendatud materjali etteandesüsteemides, tõstemehhanismides, kvaliteedikontrollisüsteemides, pick-and-place manipulaatorites, reguleerimist vajavates seadmeosades jne.
Masinate ja seadmete ümber on sageli vaja paigaldada ohutuspiirded, et kaitsta töötajaid liikuvate seadmeosade või materjali eest. Alumiiniumprofiilidest ohutuspiirete valmistamine käib minimaalse ajakuluga ning avatäiteks saab valida võrgu, klaasi, plastist või terasest lehtmaterjali ning muid komposiitmaterjale. Ohutuspiirete valmistamiseks on meil lisaks alumiiniumprofiilidele kohapeal olemas ka tihendid avatäidete paigalduseks, põrandakinnitused, hinged, lukustid ning lingid uste ja väravate jaoks. Ohutuspiirete valmistamisel kasutatavad alumiiniumprofiilid võivad olla avatud või kinniste profiilisoontega. Uste ja väravate jaoks saab alumiiniumprofiilidele paigaldada ka turvalukud ja –andurid ning ühendada need seadmete ohutusahelatega.

Võta meiega ühendust ja vaatame kuidas alumiiniumprofiilid saavad Sinu elu mugavamaks ja tootmise efektiivsemaks muuta. Alumiiniumprofiilide koostamise lihtsus ja kiirus väljendub päeva lõpus kokkuhoitud rahas ning esteetilise välimuse saab tasuta kaasa.